Bývajte na ideálnom mieste

Ideálny Dom vám ponúka pokojné bývanie v tichej lokalite, v ktorej zabudnete na to, že do Bratislavy to máte len pár minút autom.
Pôžitok z prírody, čerstvého vzduchu a krásneho okolia s možnosťou športového vyžitia bude váš bez toho, aby ste sa museli vzdať výhod, ktoré vám poskytuje veľkomesto.

Vyhľadávaná moderná lokalita Tri vody - Malinovo sa nachádza hneď za obcou Most pri Bratislave. Ide o jedinečný projekt rezidenčného bývania s výnimočným urbanistickým riešením len 15 min. od centra Bratislavy. Jeho hlavnou dominantou je centrálna časť s parkom a jazerom. To je umelým ostrovom rozdelené na tri samostatné vodné plochy. Jedna z nich sa bude využívať na kúpanie, ďalšie dve na vodné športy a relax. V polyfunkčnom objekte na ostrove nájdete rôzne obchody, reštauráciu a kaviareň s výhľadom na jazero, či prevádzky drobných služieb, napr. kaderníctva.

Zásluhou krajinných architektov je komplex veľmi citlivo zasadený do okolitej prírody, nebudú však v ňom chýbať ani športoviská, súkromná detská škôlka, nákupné zariadenia a objekty pre občiansku vybavenosť. Deti študujúce v Bratislave bude do a zo školy voziť vlastný autobus. Projekt je od začiatku zameraný na komfort a vysokú kvalitu bývania. Tomu zodpovedá neštandardný tvar chodníkov a ciest, ktorý namiesto pravých uhlov využíva oblúky, optický internet, či veľký podiel okrasnej parkovej zelene.

V bezprostrednej blízkosti rezortu sa nachádza špičkový športovo-relaxačný klub s tenisovou a bedmintonovou halou, bowlingovými dráhami, multifunkčnými ihriskami, saunou, fitness centrom, reštauráciou a penziónom.


Hlavné výhody:
- výnimočné urbanistické riešenie
- občianska vybavenosť a služby
- autobus zvážajúci deti do/zo škôl v Bratislave
- veľa okrasnej zelene v parkovej úprave
- skvelé možnosti na šport a voľný čas v areáli i blízkych zákutiach Malého Dunaja
- jedinečná architektúra polyfunkčného objektu, viladomov i celého rezortu
- najvyššia kvalita stavebných materiálov
- rôzne výškové úrovne a špeciálne terénne úpravy
- dobíjacia stanica pre elektromobily


Malinovo leží v oblasti s najväčším počtom slnečných dní v roku. Z troch strán ho obteká Malý Dunaj a jeho ramená, po oboch brehoch sú pásy lužných lesov, kde žije množstvo vzácnych vtákov a živočíchov. Pri rieke sú ideálne podmienky na rybolov, vodné športy, cyklotúry, či pešiu turistiku. V obci je vybudovaná kompletná infraštruktúra inžinierskych sietí (plyn, kanalizácia, telekomunikačné siete) a občianska vybavenosť (ordinácia všeobecného, detského a zubného lekára, materská škola, základná škola a stredná záhradnícka škola).

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.